Меню
Your Cart

Технокубик

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06900
Технокубик (солодка кукурудза) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самості..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06901
Технокубик (часник) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостійно, так і ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06901
Технокубик (мотиль) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостійно, так і ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06901
Технокубик (часник-чебрець) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостійно..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06901
Технокубик (полуниця) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостійно, так ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06901
Технокубик (слива) от 3KBaits - прикормочні пресовані кубики з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостійно, так і в..
38.00 грн
Відображено 1 по 6 з 6