Меню
Your Cart

Технопланктон FLUORO

Технопланктон FLUORO складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду починає розчинятися, створюючи ефект цвітіння.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06601
Технопланктон  FLUORO(малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06602
Технопланктон  FLUORO(полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в вод..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06603
Технопланктон  FLUORO(мед) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду поч..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06604
Технопланктон FLUORO (пряжене молоко) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06605
Технопланктон  FLUORO (горох) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06606
Технопланктон  FLUORO (комиш) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06607
Технопланктон  FLUORO (ваніль) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06608
Технопланктон  FLUORO (водорості) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданн..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06609
Технопланктон FLUORO (оригінал) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду поч..
38.00 грн
Відображено 1 по 9 з 9