Меню
Your Cart

Технопланктон ГЕЙЗЕР

Технопланктон ГЕЙЗЕР складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду починає розчинятися, створюючи ефект цвітіння.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06701
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду ..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06702
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в вод..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06703
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(мед) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду поч..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06704
Технопланктон ГЕЙЗЕР(пряжене молоко) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні ..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06705
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(горох) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду п..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06706
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(комиш) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду п..
35.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06707
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(ваніль) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду ..
35.00 грн
Відображено 1 по 7 з 7