Меню
Your Cart

Технопланктон ГЕЙЗЕР

Технопланктон ГЕЙЗЕР складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду починає розчинятися, створюючи ефект цвітіння.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06701
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06702
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в вод..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06703
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(мед) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду поч..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06704
Технопланктон ГЕЙЗЕР(пряжене молоко) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06705
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(горох) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду п..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06706
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(комиш) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду п..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06707
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(ваніль) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду ..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06708
Технопланктон  ГЕЙЗЕР(водорості) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в во..
38.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к06709
Технопланктон ГЕЙЗЕР(оригінал) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як підгодовування для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованого дрібної поживної суміші і при попаданні в воду почи..
38.00 грн
Відображено 1 по 9 з 9