Меню
Your Cart

Мастирка

Готова горохова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASNAT400
"Мастирка горохова (натуральна), 400г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так ..
47.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASMED400
"Мастирка горохова (мед), 400г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як вона..
47.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASCHAS400
"Мастирка горохова (часник), 400г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як в..
47.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASPOL400
"Мастирка горохова (полуниця), 400г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як..
47.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASNAT200
"Мастирка горохова (натуральна), 200г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так ..
26.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASMED200
"Мастирка горохова (мед), 200г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як вона..
26.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASCHAS200
"Мастирка горохова (часник), 200г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як в..
26.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3KMASPOL200
"Мастирка горохова (полуниця), 200г" - готова універсальна підкормка для будь-якої білої, мирної риби. Завдяки своїй структурі, горохова мастирка може застосовуватися і як насадка на гачок, і як наповнювач в годівницю або пружину. Мастирку можна використовувати в будь-який час року, так як..
26.00 грн
Відображено 1 по 8 з 8