Меню
Your Cart

Політика конфіденційності

Інтернет-магазин 3KFisher приділяє велику увагу захисту персональних даних наших партнерів. Користувачі інтернет-магазину можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення, уточнити організаційні моменти і відправити Вам товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення.

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача ми отримуємо від користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефоном, вказаним на сайті, і при реєстрації самим користувачем (створення облікового запису). Персональні дані користувача заповнюються користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації). Обов'язкова інформація надається користувачем на його розсуд.

1.2 Для оформлення замовлення через корзину користувач повинен:

- уважно ознайомитися з даною політикою конфіденційності (далі політика);

- у формі оформлення замовлення користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім'я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару);

- висловити свою повну згоду з цією політикою користувач може шляхом натискання кнопки «Оформлення замовлення».

1.3 Щоб зареєструватися в інтернет-магазині користувач повинен уважно ознайомитися з даною політикою конфіденційності та висловити повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватися».

1.4 Користувач не має права користуватися інтернет-магазином 3KFisher, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з умовами цієї політики конфіденційності.

1.5 Оформлюючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині «3KFisher» і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, користувач дає свою однозначну згоду з умовами цієї політики конфіденційності. Користувач надає право адміністрації інтернет-магазину отримувати, зберігати, обробляти і розкривати свої персональні дані на умовах даної політики конфіденційності.

1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим користувачем до безпечного зберігання свого пароля і логіна, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними користувача. Інтернет-магазин 3KFisher не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо користувачам використовувати складні паролі, що складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Ви можете, скориставшись функцією «Особистий кабінет» і зайшовши в розділ «Мої дані».

 2. Які персональні дані ми збираємо.

2.1 Ми збираємо персональні дані, а саме: ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки. Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

2.3 Інтернет-магазин 3KFisher не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів.

3.1 Інтернет-магазин 3KFisher збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-магазин 3KFisher збирає дані для зв'язку з користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару і акційні пропозиції, підтвердження замовлення, доставки замовлених користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з користувачем , а також для обробки запитів і заявок від користувача.

4. Умови надання доступу до бази даних.

4.1 Ми не передаємо персональні дані користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних користувача при замовленні товарів в інтернет-магазині 3KFisher тільки в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації користувача, його замовлення і тільки співробітникам магазину, мають право обробляти персональні дані користувачів.

5. Зміна користувачем персональної інформації.

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією «Особистий кабінет» і зайшовши в розділ «Мої дані».

6. Захист інформації, що збирається.

6.1 Ми вживаємо всіх необхідних і достатньо організаційні, технічні заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. Тільки ті співробітники інтернет-магазину 3KFisher, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до персональних даних користувачів, мають доступ до інформації про користувачів.

7. Зміна політики конфіденційності.

7.1 Ми маємо право змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо текст документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, що б бути інформованими про те, як інтернет-магазин 3KFisher захищає персональні дані своїх користувачів.

8. Зворотній зв'язок, питання і пропозиції.

8.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї політики слід повідомляти на info@3kfisher.com.ua або по тел: +38 067 971 68 48.