Меню
Your Cart

Бустер

Бустер від 3KBaits -  це продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. 

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10300
Бустер (полуниця) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосову..
105.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10301
Бустер (слива) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовуєть..
105.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10302
Бустер (тигровий горіх) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Зас..
105.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10303
Бустер (монстр краб) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застос..
105.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10304
Бустер (креветка) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосову..
105.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10305
Бустер (кальмар-восьминіг) від 3KBaits -  це  продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. ..
105.00 грн
Відображено 1 по 6 з 6