Меню
Your Cart

Діп

Діп від 3KBaits -  це продукт для макання насадок. Має концентрований міцний аромат.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10100
Діп (індійські спеції) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших н..
85.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10110
Діп (солодка кукурудза) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших ..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10101
Діп (кисла груша) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадо..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10102
Діп (полуниця) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадок. ..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10103
Діп (ананас) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадок. Ви..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10104
Діп (слива) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадок. Вик..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10105
Діп (тигровий горіх) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших нас..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10106
Діп (зеленогуба мушля) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших н..
85.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10107
Діп (креветка) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадок. ..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10108
Діп (монстр краб) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадо..
85.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10111
Діп (тунець) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів та інших насадок. Ви..
75.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10109
Діп (кальмар-восьминіг-полуниця) від 3KBaits -  це для макання насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує привабливість бойлів ..
85.00 грн
Відображено 1 по 12 з 12