Меню
Your Cart

Спрей

Спрей від 3KBaits -  це  ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат.

Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10020
Спрей (мед) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не заме..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10010
Спрей (полуниця) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10021
Спрей (горох) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не за..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10011
Спрей (часник) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не з..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10022
Спрей (солодка кукурудза) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому с..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10012
Спрей (часник-чебрець) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому скла..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10013
Спрей (креветка) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10023
Спрей ( слива) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не з..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10014
Спрей (кальмар-восьминіг) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому с..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10024
Спрей (кисла груша) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу,..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10015
Спрей (тигровий горіх) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому скла..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10016
Спрей (шоколад) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не ..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10017
Спрей (опариш) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу, не з..
50.00 грн
Виробник: ТМ "3KBaits" Model: 3к10019
Спрей (черв'як) від 3KBaits -  це ароматизатор у зручній упаковці. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Завдяки особливому складу,..
50.00 грн
Відображено 1 по 14 з 14